Jak zhubnout?
Jak ztloustnout?
Jak budovat svaly?

Od května 2017 v České republice poskytujeme individuální pohybové a výživové poradenství online (Skype, E-mail) a osobně (Zlín, Luhačovice a Uherské hradiště).
Od listopadu 2018 nabízíme online služby také v anglickém jazyce.

Pokud jste zdraví a toužíte po mírné korekci Vaší postavy (zhubnout nebo přibrat 1 až 10kg, trochu zpevit svalstvo, trochu zesílit, apod.), tak pro Vás máme připravenou jednoduchou a rychlou variantu poradenství:

Výživové poradenství - intenzivní

Pokud netrpíte poruchou příjmu potravy a chcete výraznější korekci Vaší postavy (zhubnout nebo přibrat 1 až 40kg, cíleně budovat svalovou hmotu a sílu, apod.), tak pro Vás máme připraven dvoutýdenní program, včetně analýzy a výuky:

Výživové poradenství - důkladné

Pokud máte zdravotní problémy, stravujete se alternativním způsobem a nebo si jednoduše chcete dopřát tu nejlepší možnou péči ve všech oblastech výživového a pohybového poradenství, tak Vás provedeme detailním šestiměsičním programem, ze kterého bezesporu vyjdete jako nový člověk:

Kompletní proměna

Naše ochrana zákazníka nemá v České republice konkurenci. S nikým nebudete ve větším finančním bezpečí, než s námi. Součástí všech našich služeb je garance vrácení peněz v případě uvedení nepravdivé informace a součástí kompletní proměny je plnohodnotná smlouva zahrnující možnost odstoupení bez udání důvodu, včetně vrácení peněz.

V rámci výživového poradenství taktéž nabízíme tyto doplňkové služby:

Kontrola jídelníčku (online)

Jak cvičit?
Jak sestavit trénink?
Jak se připravit na soutěž?

Služby osobního trenéra Vám nabízíme v České republice (Zlín, Luhačovice, Uherské Hradiště) a v Rakousku (Salzburg, Wien). Tréninky můžou být vedeny v českém, anglickém nebo německém jazyce.

Pokud jste začátečníci, kteří v posilovně nikdy nebyli, tak Vám předvedeme všechny základní cviky a důkladně se zaměříme na jejich správnou techniku. Během společného tréninku taktéž vysvětlíme základní principy posilování a poradíme se základní stavbou tréninkového cyklu.

Pokud se již za začátečníka nepovažujete, tak jsme Vám připraveni pomoci s čímkoliv si budete přát (technika cviků, skladba mikrocyklů a makrocyklů, výuka nových cviků, správné dýchání, správné protažení, suplementace, atd.).

Pokud jste pokročilým cvičencem, chystajícím se na soutěž v kulturistice, jsme připraveni pomoci s detaily předsoutěžní přípravy (strava, suplementace, pózing a další předsoutěžní specifika).

Osobní trenér v posilovně

V rámci osobního trenérství taktéž nabízíme tyto doplňkové služby:

Kontrola tréninkového plánu (online)

Kontrola techniky (online)SPOLUPRACUJEME

Fitmexx Liberecpartner1      partner2      partner3